צימרים בתלמי בילו – מידע כללי

לרשימת הצימרים המלאה ביישוב לחץ על הקישור – צימרים בתלמי בילו


במושב תלמי בילו ישנם נכון לרגע כתיבה זו, כעשרה משקים אשר מנהלים אירוח ולינה בצימרים. ביניהם אף כאלה אשר להם עשרה צימרים בקירוב ואחרים עם לפחות שלושה, ארבעה וגם חמישה או שישה צימרים. סך הכל מספר הצימרים בישוב עומד על כ 25 צימרים. עיקר הצימרים מאופיינים כצימרים המיועדים לזוגות בלבד, אך חלק מהם מותאם גם לאירוח משפחות וילדים עם בריכה, סאונה וספא קבוצתי, ומתחם אירועים לקבוצות ומשפחות קטנות.

בתהליך התפתחות הצימרים בישוב, נוצר חשש אצל בעלי הצימרים שריבוי הצימרים יפגע בפרנסתם. חשש זה נתגלה כמופרך, שמו של הישוב על אתרי הצימרים שבו בצפון הנגב הקרוב, הפך לשם דבר ולתרנגולת מטילה ביצי זהב. ההיפך הוא שקרה, תנועה קבועה ומרובה של אורחים זורמת לישוב וריבוי הצימרים אשר בו הפך יתרון לקבוצות או משפחות המעונינות לקיים אירוע וללון בקרבה זה לזו.

עקב התפתחות הצימרים במושב תלמי בילו, הוכר הישוב ככפר תיירותי ובשנתיים האחרונות החלה בו תנופה של פיתוח, מישוב מיושן ורדום, למדרכות נאות, עמודי תיאורה דקורטיביים, פיתוח הגינון ועוד הזרוע נטויה.
תלמי בילו מושב המתואר בצורה הטובה ביותר כישוב של צימרים בצפון הנגב מהווה החלט את אחת הדוגמאות להתפתחות מהירה של ישוב בדרום הקרוב בצפון הנגב ונראה כי זוהי רק ההתחלה, עוד נכונו לו הצלחות גדולות.

WhatsApp chat